Optični priključni kabel, LC-LC, SM 9/125, dvojno vlakno, 10m

Prosimo, da se registrirate za ogled cene.

Single mode, OS2, duplex (dvojno vlakno), dva kabla s premerom 1.8mm
– 100% optično testirani
– dobavljeni s testnimi certifikati
– konektorji z nizko izgubo
– cirkonij/keramične ferrule
– možnost zamenjave polaritete
– na upogib neobčutljiva konstrukcija kabla

Šifra: 005714 Kategoriji: ,

Opis

Optični priključni kabli so izdelani iz optičnih vlaken najvišje kvalitete, zaščiteni z 900µm zaščito in zaključeni s konektorji, ki vsebujejo keramično ferrulo.
Posamezni kabel v priključnem kablu ima za vsakim konektorjem zaščito oziroma “boot”, s katero se vzdržuje in podaljšuje raven delovanja izdelka, za vsako zaščito pa je nameščen še označevalni obroček za identifikacijo posameznega vlakna.
Vsak priključni kabel ima edinstveno oznako, zaradi zagotavljanja kvalitete in sledenja.