Optični priključni kabel, SC/APC-LC, SM 9/125, enojno vlakno, 1m

Prosimo, da se registrirate za ogled cene.

Tip konektorja: SC-APC <-> LC/UPC ; Tip optičnega vlakna: 9 / 125 µm ; Dolžina: 1 m ;

Šifra: PC-SC-APC/LC15206 Kategorija:

Opis

Tip konektorja: SC-APC <-> LC/UPC
Tip optičnega vlakna: 9  / 125 µm
Slabljenje skupaj: ≤ 0.3 dB
Izbrane značilnosti:
  • Izvedeni skladno z zahtevami: G.657 A
  • prevleka iz PVC
Dolžina: 1 m
Garancija: 2 leti

Dodatne informacije

Teža 0.0130 kg
Dimenzije 150 × 150 × 10 mm