VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-SC/SC-MM-OM3

Prosimo, da se registrirate za ogled cene.

Večnačinovni adapter AD-SC/SC-MM-OM3 povezujoč dva konektorja tipa SC; Namembnost: Multimode fibers OM3 ;

Šifra: AD-SC/SC-MM-OM315242 Kategorija:

Opis

Tip konektorja: SC simplex
Namembnost: Multimode fibers OM3
Vrsta ohišja: Plastična
Barva: Turkizen
Garancija: 2 leti

Dodatne informacije

Teža 0.0040 kg
Dimenzije 33 × 22 × 9 mm