ENONAČINOVNI MODUL GTS-SFP-2LCG

Prosimo, da se registrirate za ogled cene.

Tip optičnega kabla: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm – Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: 2 x LC ;

Šifra: GTS-SFP-2LCG15936 Kategorija:

Opis

Protokoli prenosa:IEEE 802.3z 1000Base-FX
Tip optičnega kabla:8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm – Enonačinovni optični kabel
Maksimalni zaseg prenosa:20 km
Transfer:max. 1.25 Gb/s
Število potrebnih vlaken:2
Optični konektorji:2 x LC
Vir svetlobe / dolžina optičnega vala:Laser FP / 1310 nm
Moč oddajnika:-8 … -3 dB
Občutljivost sprejemnika:≥ -22 dB
Napajanje:3.3 V DC
Delovna temperatura:0 °C … 70 °C
Teža:0.017 kg
Garancija:2 leti

Dodatne informacije

Teža0.0170 kg
Dimenzije60 × 15 × 15 mm