ENONAČINOVNI MODUL DS-1.25G-20-1310 HIKVISION

Prosimo, da se registrirate za ogled cene.

Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel ; Maksimalni zaseg prenosa: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Optični konektorji: LC ; Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;

Šifra: DS-1.25G-20-131012952 Kategorija:

Opis

Protokoli prenosa: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Tip optičnega kabla: Enonačinovni optični kabel
Maksimalni zaseg prenosa: 20 km
Transfer: max. 1.25 Gb/s
Število potrebnih vlaken:
Optični konektorji: LC
Vir svetlobe / dolžina optičnega vala: Laser FP – 1310 / 1550 nm (Tx / Rx)
Izbrane značilnosti: Tehnologija multipleksiranja valovne dolžine WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
Napajanje: 3.3 V DC
Delovna temperatura: 0 °C … 70 °C
Teža: 0.02 kg
Proizvajalec / Znamka: HIKVISION
SAP Code: 307400045 
Garancija: 3 leta

Dodatne informacije

Teža 0.0220 kg
Dimenzije 60 × 15 × 10 mm