Prejšnji Naprej

VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-ST/ST-MM

Bodite prvi, ki oddate mnenje o izdelku

Dobavljivost: 3-4 dni

Login to View Price

Podrobnosti

Večnačinovni adapter AD-ST/ST-MM povezujoč dva konektorja tipa ST.

Adapterje se tipično uporablja v preklopnicah za povezavo patchcorda z pigtailem, privarjenim na distribucijski kabel.

Gwintowana Ohišje z nakrêtk¹ omogoča ³atwe umieszczenie adaptera w patch-Ploščau.

Tip konektorja: ST simplex
Konstrukcija: večnačinovna za vlakna 50/125 µm / 62.5/125 µm
Vrsta ohišja: Kovinska
Izbrane značilnosti: rjavo-fosforna okovna kapa
Garancija: 2 leti


 

VE NA INOVNI ADAPTER AD ST ST MM



Dodatne informacije

Šifra N/A

Napišite svoj komentar

Mnenje za: VEČNAČINOVNI ADAPTER AD-ST/ST-MM

Back to Top