PREDSTAVITEV EXCEL Networking

Excel Networking je svetovno priznana infrastrukturna rešitev, Premium zmogljivosti in vrhunske kakovosti. Znamko Excel predstavlja skupina priznanih strokovnjakov iz področja industrije, ki zagotavlja, da so uporabljene najnovejše inovacijske in proizvodne zmogljivosti, ki presegajo standarde glede kakovosti, zmogljivosti, tehničnih ustreznosti in enostavnosti namestitve ter uporabe.

S poudarkom na združljivosti in skladnosti standardov, zanesljivosti in razpoložljivosti izdelkov je Excel popolnoma zaupanja vredna rešitev.

Odkar je znamka leta 1997 lansirana na trg v Veliki Britaniji je Excel doživel zavidljivo rast in se prodaja v več kot 70 državah po vsem svetu. Excel ima pisarne v Veliki Britaniji ter Združenih arabskih emiratih.

Prepoznavnost znamke se odraža z naraščajočim povpraševanjem po celem svetu na področjih kjer je potreba po zanesljivi rešitvi, ki je istočasno skladna z vsemi predpisanimi standardi.

Excel to dosega z naraščajočo bazo distributerjev in integratorjev, ki predstavljajo blagovno znamko kot vedno bolj željeno opcijo.

S poudarkom na zmogljivosti celotnega sistema, neodvisnim preverjanjem kakovosti Excel artiklov s strani svetovno priznanih institucij in 25 letno sistemsko garancijo na izdelke/aplikacije, nameščene s strani pooblaščenega Excel partnerja je viden razlog izbire Excel sistema v mnogih vladnih, izobraževalnih, maloprodajnih, finančnih in podjetniških organizacijah.


Prednosti blagovne znamke EXCEL Networking

  • Potrjeno: kvalitetni izdelki, ki ustrezajo potrebnim standardom, podprti s strani neodvisnih institucij za preverjanje kakovosti, kot sta Force Technology (prej Delta) in 3P.
  • Sprejeto: številni referenčni projekti po vsem svetu
  • Združljivo: celotna rešitev enega proizvajalca, podprta s 25 letno sistemsko garancijo, ki zagotavlja kvaliteto komunikacijskih omar, bakrenih, optičnih in telefonskih instalacij

Prilagodljivo:

  • strukturirano bakreno ožičenje od kategorije 3 do kategorije 8
  • optični sistemi od multimode OM1 do OM5 ter Singlemode OS2
  • PON optične sistemske rešitve
  • pred-terminirani optični kabli z MTP zaključki, z visokim številom vlaken
  • zelo fleksibilni sistemi za vpihovanje vlaken,
  • komunikaciske omare in inteligentne enote za distribucijo moči

Zanesljivo:

  • Globalni partnerski program,
  • 25-letni garancijski program,
  • pred in po prodajna tehnična podpora,
  • 22-letni program razvoja izdelkov,
  • Preverjanje in potrjevanje po sistemu »Third Party Verification« kot standard za vse ključne rešitve.

Dobavljivo:

Globalna razpoložljivost zalog prek Excelovih distribucijskih partnerjev za takojšnjo uporabo.


Third Party Verification

Podjetje Excel je zadnjih 20 let investiralo v programe testiranja in verifikacije in sodelovalo z mnogimi neodvisnimi institucijami oz. »Third Party« laboratoriji kot je Force Technology (prej Delta) na Danskem.

»Third Party« verifikacije potrdijo skladnost produkta ali sklopa produktov z ustreznimi performančnimi standardi. Excelovi kategoriji 6 in 6A,, ki sta med redkimi na tržišču, ki imata certifikat za »channel« povezavo in tudi za posamezni produkt.

Vsi proizvajalci ne ponujajo tako visokega nivoja zavarovanja oz. ne vzdržujejo verifikacije produktov na letnem nivoju. Excel spodbuja uporabnike, naj primerjajo kvaliteto Excel produktov z ostalimi na tržišču.

Kopije vseh neodvisnih verifikacijskih certifikatov so dosegljive na spletni strani.


EXCEL Networking 25 letna sistemska garancija

  • Standardna garancija 25 let na izdelke in sistem na vseh instalacijah, ki jih je izvedel pooblaščeni Excel Partner
  • Celovita garancija zagotavlja podporo od komunikacijskih omarah, bakrenih, optičnih in telefonskih instalacijah
  • Garancija za link povezavo je standardna, »channel« garancija pa se lahko izda pod pogojem uporabe Excel patch kablov in po dogovoru z Excel ekipo za tehnično podporo.
  • Izda se po trenutno objavljenih veljavnih ISO in EIA/TIA standardih
  • Garancija pasovne širine. Kot primer: garancija kategorije 6A zagotavlja podporo vseh trenutnih in prihodnih aplikacij, ki so zasnovane za delovanje do 500 MHZ.
  • Garancijske prijave so običajno obdelane v 5 delovnih dneh.

EXCEL REŠITVE

Excel ponuja eno najbolj celovitih ponudb pasivnih kabelskih izdelkov, zasnovanih tako, da ustrezajo instalaciji v podatkovnih centrih, podjetjih, industriji in proizvodnem okolju, vključuje:

  • Kategorija 8 S/FTP
  • Kategorija 7A S/FTP
  • Kategorija 6A F/FTP, U/FTP, S/FTP in U/UTP
  • Kategorija 6 U/UTP in F/UTP
  • Kategorija 5e U/UTP in F/UTP
  • Multi in Singlemode sistemi optičnih vlaken
  • PON sistemi
  • pred-terminirani optični kabli z MTP zaključki, z visokim številom vlaken
  • Ostali pre-terminirani optični kabli
  • Sistemi za vpihovanje vlaken
  • Kabli in material za telefonske povezave
  • Stenske in prostostoječe komunikacijske omare
  • Server omare
  • Inteligentne in standardne enote za distribucijo moči

Monel pro d.o.o., Špruha 15, 1236 Trzin

Email: shop@monel.si  Telefon: 015621034  Fax: 015621035

Vse pravice pridržane! © 2019 Monel Pro